Apsivalymo ritualai

Ritualas sėkmės susigrąžinimui. Mėnulio delčia

Mėnulio delčia – fazė kai tamsioji mėnulio pusė auga, o šviesiosios kasdien matome vis mažiau. Tai lėtėjimo, energijos sekimo laikas, išsivalymo periodas, kuriame labai svarbu teisingai planuoti, organizuoti savo laiką, vykdyti įvairius ritualus ir užsiimti tam tikra magija. Mėnulio delčia – idealus laikas prakeikimams, užkalbėjimams (negatyviems), energetiniams valymams. Būtent šis ritualas Jums padės susigrąžinti sėmę, kuri jau kuris laikas aplenkia Jus ir Jūsų namus.

Ritualui Jums prireiks:

Tyro šaltinio vandens;

Dubenėlio;

Švaraus, geriau nenaudoto rankšluosčio;

Dubenį su šaltinio vandeniu pastatykite prie atviro lango delčios mėnulio šviesoje. Išgerkite vieną gurkšnį iš šio dubens, o likusį vandenį užkalbėkite ir nupraskite veidą ir kaklą:

Tėveli vandenėli, švarus ir šaltas, kaip auksas tu brangus, kaip sidabras švarus. Kaip vanduo plauna kalnus, išsilieja po plačiuosius tolius, taip ir mane (vardas) tu nuprauski, nuplauki visas nesėkmes, nelaimes, piktus palinkėjimus ir užkalbėjimus. Nuo švaraus kūno visa, kas nešvaru nuplauki, nuo viso šimto sąnarių pyktį sutiktojo, burtininko juodojo, raganos tamsiosios, senio baltojo ar senės, piktos akies ir tuščių kalbų palinkėjimus nuvalyki. Didysis rykly, vandens švariojo drauge, kuris dantis geležinius į akmenį galandi, akis savo alavines saugai, visuose vandenyse jūrų marių plaukioji, ir tu man padėk, nuvaryk visa, kas bloga, atvesk į mano (vardas) gyvenimą gėrį. Tebūnie taip.

Nusišluostykite švariu, geriausia nauju rankšluosčiu.

Vandens likutį iš dubens išpilti išnešus iš namų iš karto po ritualo, rankšluostį išskalbkite, arba juo atsikratykite.

Conanil via Foter.com / CC BY

Banner

Prisijunkite prie diskusijos

 1. Audrone

  Is kur gauti tyro saltinio vandens?

 2. Grazina

  Atvaziuokite i Ariogala,prisisemsit is musu saltinelio

 3. Ausra

  O ta dubeni ant palanges per nakti palaikyti ir tada ryta nugrrt ir nusipraust?

 4. ausra

  is kur gauti tyro vandens

Parašykite komentarą