Ezoterikos teorija

Nuotrauka iš veidrodžių karalystės arba kodėl nesifotografuoti prieš veidrodį. Asmenukės prieš veidrodį

veidrodis 3Mėgėjai fotografuotis prieš veidrodį turėtų gerai susimąstyti prieš pozuodami tokioms nuotraukoms/asmenukėms. Tiek nuotrauka, tiek veidrodis turi stiprią energetiką, energetinį, maginį poveikį žmogui, o sudėjus juos kartu jų galia tik dar labiau sustiprėja – rezultatas dažnai gali būti net labai neigiamas. Dažniausiai tokiose nuotraukose matome dailiosios lyties atstoves ar gerai ištreniruotus vaikinų kūnus. Kuo jie rizikuoja? Kaip galėtume ezoteriškai išnarplioti ir paaiškinti veidrodžių ir nuotraukų su veidrodžio atspindžiu veikimą žmogui?

Veidrodis – vienas iš mistiškiausių kasdiena naudojamų daiktų. Senovėj buvo tikima, jog jis simbolizuoja piktąjį demoną Marą, kuris žmonijai suteikė garbėtrošką, o jos dėka žmonės pradėjo rengtis puošniais apdarais ir valandų valandomis savimi ir savo išvaizda grožėdavosi būtent prieš veidrodį. Tokiu būdu jie maitino Marą sava energija. Tiesa, mūsų laikais tokios legendos daugelis net nėra girdėjęs ir mažai ką apie tai nutuokia. Tačiau nepaisant to išliko prietaras mirus namuose žmogui veidrodžius uždengti audeklu, kad mirusiojo dvasia nepasiklystų veidrodyje ir ramiai išeitų į anapusinį pasaulį. Vadinasi, nors ir praradom dalį senolių išminties, tačiau kai kurie prietarai mumyse vis dar gyvuoja.

Kaip galėtume ezoteriškai išnarplioti ir paaiškinti veidrodžių ir nuotraukų su veidrodžio atspindžiu veikimą žmogui? Veidrodžiai geba sugerti energiją iš aplinkos, kuri juos supa. Verta prisiminti ir tai, jog bet koks žmogaus atvaizdas (nuotrauka, portretas ir pan.) savyje turi to žmogaus energijos dalelę, todėl juodojoje magijoje labai dažnai naudojamos nuotraukos, norint žmogų prakeikti ar kitaip jam pakenkti. Taigi, ką gauname susumavę (t.y. besifotografuodami prieš veidrodį) du stiprius maginius objektus: veidrodį ir nuotrauką? Ogi užfiksuotą nuolatinį veidrodžio ir jame susikaupusios energijos (geros ar blogos), kuri kaupėsi tame veidrodyje, veikimą mums, kurie nufotografuoti ar nusifotografavę tokiose nuotraukose. Nuotraukos, kuriuose užfiksuotas žmogus atsispindintis veidrodyje gali negatyviai veikti jo likimą, prišaukti bėdas ir net ligas. Mes juk niekada nežinome, kokią energiją kaupė veidrodis, dažniausiai jo energetiškai nevalėme ir t.t.

Tokiose nuotraukose žmogaus energetinis laukas ypač susilpnėja, todėl net nenorėdamas Jums pakenkti žmogus gali to net nežinodamas Jus nužiūrėti, o ką jau kalbėti apie tikrą „piktą akį“ turintį ir gebantį savo energetika manipuliuoti specialistą. Veidrodžiai puikiausiai kaupią negatyvią energiją ir labai mažai pasisavina teigiamos, todėl fotografuodamiesi veidrodžio atspindyje mes tarsi įkaliname save nuolatiniame neigiamos energijos veikime, mes visai amžinybei atsiduriame pačiame veidrodyje. Tokios nuotraukos ne tik gali neigiamai paveikti daugelį gyvenimo sferų (asmeninius santykius, darbą, karjerą ir pan.), bet ir susilpninti natūralią žmogaus energetinę apsaugą.

Štai dar keletas prietarų ir patarimų, ko nereiktų/reiktų daryti su veidrodžiu ir nuotraukomis:

  • Mirus namuose žmogui veidrodį reiktų uždengti audeklu.
  • Veidrodį apskritai geriau laikyti uždengtą, o atidengti tik norint pamatyti atvaizdą, taip jis sukaups mažiau neigiamos energijos.
  • Jūs neturėtumėte žvelgti į veidrodį apsvaigę nuo alkoholio ar pan.
  • Nereikėtų miegamajame laikyti veidrodžio ar atsispindėti jame miegant.
  • Nereikėtų fotografuotis sergant – tai trukdys gijimui.

Daugiau informacijos apie veidrodžius rasite ČIA

Daugiau informacijos apie nuotraukas rasite ČIA

Kaip apsaugoti nuotrauką nuo nužiūrėjimo rasite ČIA

Banner

Parašykite komentarą